Produkty konfekcjonowane

Galeria

Oferta

Kontakt

Projekt UE – Budowa instalacji OZE

Polecane produkty

PPZ SŁAWA Spółka z o. o. jest firmą z kapitałem polskim.
Firma powstała w roku 2010.

Nasza działalność jest oparta na dwóch głównych filarach.

Pierwszy to sortowanie, czyszczenie, standaryzowanie i sprzedaż, głownie eksport sypkich produktów rolnych – ziarna roślin strączkowych, pestka dyni.

Produkty te są uprawiane szeroko w naszym regionie Polski.

Zakład został wyposażony w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia do przemysłowego czyszczenia i sortowania tych produktów.

Drugim filarem jest konfekcjonowanie produktów spożywczych takich jak ziarna roślin strączkowych, kasze, płatki, ryż, pestka dyni, słonecznik, mak.

W roku 2020 zakupiliśmy, a w roku 2021 uruchomiliśmy najnowocześniejszą linię do konfekcjonowania produktów sypkich.

Pełna automatyzacja tego procesu oraz zainstalowane systemy bezpieczeństwa produktu powodują, że możemy oferować produkt o najwyższych standardach jakościowych.

Produkty pakujemy w paczkę od 200 gram do 5 kg w tym produkty kierowane do sprzedaży sklepowej pakowane są w kartony zbiorcze.

Zadbaliśmy również o to by stworzyć ciekawą i nowoczesną grafikę opakowań jednostkowych i kartonów a jednocześnie o to by wielkość i wymiary kartonów były jak najlepiej dostosowane do tak zwanej półki.

Jakość produktów:

Kupujemy głównie produkty od producentów w Polsce. Wkładamy dużo pracy we współpracę z producentami rolnymi uprawiającymi rośliny strączkowe oraz zboża. Promujemy zdrową uprawę roślin.

W XXI wieku właściwym wyznacznikiem jakości produktu jest dbałość o to by żywność jaką wprowadzamy na rynek była zdrowa. Ten cel przyświeca nam na każdym etapie naszej działalności.

Posiadane Certyfikaty jakości IFS:

Zapraszamy do współpracy.

Projekt UE – Budowa instalacji OZE

PRZEDSIĘBIORSTWO PRZETWÓRSTWA ZBOŻOWEGO SŁAWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Budowa instalacji OZE do 50 kW w firmie P.P.Z SŁAWA SP.Z O.O”.

Celem projektu jest zmniejszenie kosztów zużycia energii w przedsiębiorstwie wnioskodawcy poprzez zakup instalacji z OZE. Efektem realizacji projektu będzie pozytywny wpływ na środowisko naturalne, który zostanie osiągnięty poprzez wykorzystanie instalacji pozyskującej energię z zasobów naturalnych jakim jest słońce oraz redukcja emisji pyłów w tym CO2.

Dofinansowanie projektu z UE: 99 417,50 PLN

Projekt UE